ОГОЛОШЕННЯ!
У вівторок 14 червня 2022 року о 11.00 год.відбудуться загальні збори колективу, де буде заслухано звіт директора гімназії за 2021-2022 навчальний рік. Запрошуються представники батьківських комітетів та громадськості.
Оголошення!
Ми Piздво Xpиста шaнуєм
i щopoку кoлядуєм.
Cлавте Бoга у xвалі
Вci вeликі тa мaлі!
В Заберезькій гімназії 29 січня 2021 відбудеться «Розколяда», з дотриманням карантинних обмежень.
02 лютого 2021 року в Заберезьку гімназію з дружнім візитом завітав Олександр Шевченко.
25 травня 2021 року у Заберезькій гімназії ім. Леся Семковича відкрили ресурсну кімнату для дітей з особливими освітніми потребами
У ресурсній кімнаті наразі навчатимуться двоє школярів з особливими освітніми потребами, а також п'ятирічна дівчинка, яка ще відвідує дитсадок. Діти займатимуться з логопедом, корекційним психологом, а також зможуть відпочити, попити чай, перезавантажити свою нервову систему.
Облаштувати ресурсну кімнату у Заберезькій гімназії змогли всього за місяць, зробили ремонт, розмалювали стіни, закупили меблі, є спеціальна література та обладнання для занять. У цьому допомогли благодійники Стефурак Надія Василівна, Паранюк Ярослав Дмитрович, підприємці села З_абережжя та самі вчителі.
«Це необхідність. Не всі діти розуміють дітей з особливими освітніми потребами. Приміром, така дитина буває спрокійна, а в один момент стає агресивна. Й вчителі не завжди знали
що робити. Тому моє серце сьогодні радіє, коли чую, що мама хворої дитини каже, що має змогу залишити її вранці, а забрати в обід, що вчителі знайшли до неї підхід, що вона почуває себе у школі добре. Цей навчальний заклад - це зразковий приклад допомоги таким дітям», - зауважила депутат Богородчанської селищної ради та голова БО «Світла Надія» Надія Стефурак.
11 вересня в стінах Заберезької гімназії відбулася зустріч з гостями із Львівщини, учнями славного Забережанина, професора, доктора технічних наук, Леся Семковича. В минулому учні, а тепер професори, на чолі з першим проректором Львівського національного аграрного університету Віталійом Мефодійовичем Боярчуком, завітали в село Забережжя. Разом із селищним головою Ростиславом Зарембою , сільським старостою Михайлом Михайлюком, директоркою гімназії Галиною Зорій, вчителями, побували на Богослужінні в Церкві, відвідали могилу Леся Семковича і завітали до гімназії. Спогади, теплі слова, хороші побажання звучали в його честь, адже 12 вересня, 84 роковини з дня народження і 15 років цьогоріч з дня смерті Леся Семковича.
Ми з великою радістю приймали високоповажних гостей у стінах закладу іменованого на честь професора Леся
Семковича! Щиро дякуємо за візит!
17 січня 2022 року з робочим візитом до Заберезької гімназії імені професора Леся Семковича Богородчанської селищної ради завітав народний депутат України Василь Вірастюк. Спільно з директором гімназії Галиною Зорій, старостою села Михайлом Михайлюком обговорили актуальні питання розвитку закладу освіти, зокрема оглянули процес роботи, який ведеться в даний момент із побудови нових каналізаційних мереж та очисних споруд. Також виділили проблему заміни вікон в закладі, придбання спортивного обладнання, зокрема тенісного столу, перспективу побудови спортивного майданчика із штучним покриттям.
Дякуємо Василю Ярославовичу за розуміння і підтримку!
Аадемічна доброчесність та її основні принципи. Що це? Що таке плагіат? Як його уникнути? Як правильно робити посилання на першоджерела у наукових працях? Етичний кодекс педагога Заберезької гімназії. Ці нагальні питання ми ставимо у пріоритет нашої роботи, тому різними засобами, в тому числі і у формі тренінгів та інтерактивних занять, популяризуємо серед колег-педагогів умови і причини необхідності дотримання норм академічної доброчесності.
Метою таких тренінгів є підвищення мотивації вчителів до власної творчості, переконання їх цінувати свої здобутки; звернути увагу на наслідки недоброчесних вчинків у педагогічній діяльності.
Поступово доброчесність стає елементом організаційної культури нашої школи, важливою складовою визначення якості освітнього процесу, а методи і заходи впливу на порушників академічної доброчесності дають додаткові інструменти для управління закладом освіти і підвищення відповідальності у вчителів і учнів за результати навчання, як наслідок - покращення якості освітнього процесу і іміджу школи.